POZNAJTE SKUTOČNÚ KRÁSU
CELODREVENÉHO DOMU

Čerešničkou na torte našej technológie je možnosť ponechať
odhalenú nosnú konštrukciu ako finálne riešenie vnútorných povrchov.
Pohľadové drevo ponúka úplne nové možnosti pri vytváraní architektúry
a veľmi elegantne spája veľký podiel dreva s modreným interiérom.

V KAŽDOM PANELI
JE SKUTOČNÝ STROM

KRÁSA POHĽADOVÉHO DREVA

  Drevo je jediný stavebný materiál, ktorý má pasívnu bilanciu oxidu uhličitého. V celom životnom cykle od rastu až po zabudovanie do stavby viac CO2 pohltí ako vyprodukuje.   V našich drevostavbách je charakteristické priznanie atraktívnej textúry prírodného dreva vo finálnom riešení interiérov, čím získate originálne riešenie interiéru a skutočný pocit z bývania v drevostavbe.
       

TEPLO VÁM ZBYTOČNE NEUNIKNE

KVALITNÉ VNÚTORNÉ
PROSTREDIE BEZ PLESNÍ

  Vzduchotesnosť minimalizuje tepelné straty prúdiace cez netesnosti. Všetky naše panely sú plošne neprievzdušné a vytvárajú vzduchotesnú obálku aj bez fóliových parozábran, čo dokazujú výsledky Blower door testov pri konkrétnych realizáciách.   Panely sú v celom priereze z masívneho dreva a účinne redukujú prestup vlhkosti. Vďaka difúzne otvorenej konštrukcii nie je potrebná parozábrana, čím odpadáva jedno z najviac problematických miest pri montáži drevostavieb.
       

V LETE BEZ ZBYTOČNÉHO PREHRIEVANIA

POŽIARNE ODOLNÁ KONŠTRUKCIA

  Zimné obdobie je v dnešnej dobe vďaka kvalitným tepelným izoláciám vyriešené, ale stále sa zanedbáva pôsobenie slnka v letnom období. Vďaka optimálnemu fázovému posunu môžeme v našich drevostavbách docieliť veľmi priaznivé bez zbytočného prehrievania.   Systém CLT môžeme použiť aj k výstavbe bytových a priemyselných objektov vrátane stavieb so zvýšenými nárokmi na požiarnu bezpečnosť ako sú školy či nemocnice, jednotlivé segmenty stavby môžeme optimalizovať do potrebných dimenzií s ohľadom na požiarnu odolnosť.
       

VÝHRADNÉ ZASTÚPENIE NA TRHU

VYSPELÁ TECHNOLÓGIA ŠVAJČIARSKÉ KNOW-HOW

  Sme výhradný dodávateľ systému NOVATOP na slovenskom trhu, postavíme vám nielen samotnú nosnú konštrukciu, ale aj celý dom na kľúč. Sme tu pre vás.   Systém Novatop bol vyvinutý a overený vo Švajčiarsku a vyrába sa v Českej republike prevažne z dreva slovenských ihličnanov pri dodržiavaní prísnych ekologických predpisov.
       

REALIZOVANÉ PROJEKTY

 

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE

 

 


Ing. Zdeněk Konvalina

manažér obchodu
 

 +421 948 857 144    z.konvalina@domesi.sk

 

NAPÍŠTE NÁM

Meno: *
Telefón: *
E-mail: *
Lokalita:
Správa: *