Pre firmy

Hľadá Vaša firma partnera na projektovanie a realizáciu drevostavby? Naše štúdio sa neobmedzuje iba na rodinné domy. Venujeme sa investorom všetkých druhov stavieb s použitím dreva a realizujeme aj komerčné objekty.

 

Riešenie od Prodesi | Domesi prináša komplexný servis pri príprave a realizácii Vášho investičného zámeru s mnohými konkurenčnými výhodami pre Vaše podnikanie. Sú nimi najmä:

 
  • Kvalitný architektúra a dizajn pre reprezentáciu voči Vašim klientom
  • Lepšie pracovné prostredie pre Vašich súčasných zamestnancov a motivačné prostredie pre tých budúce
  • Úspory pri prevádzke (možnosť stavby v nízkoenergetickom či pasívnom štandarde)
  • Prihlásenie sa k zodpovednosti voči životnému prostrediu
  • Rýchlejšia výstavba

 

 

 

 

 

Na prvej schôdzke s Vami prekonzultujeme Váš investičný zámer a ak budete mať záujem o spoluprácu, naše architektonické štúdio prodesi Vám stavbu navrhne. Výhodou je, že na jeho prácu plynulo nadväzuje realizačná firma domesi, s ktorou môžete Váš projekt tiež realizovať.

U nás máte garanciu jedného partnera pre celý proces, čo je jednou zo základných hodnôt, ktoré si naši klienti cenia. Výhodami sú najmä kontinuita architektonického návrhu s ohlídáním do posledného detailu aj v rámci realizácie a zároveň zodpovedné a profesionálne riadenie nákladov po celú dobu prípravy a realizácie stavby.
 

 

 

 

 
Naším cieľom je vždy navrhnúť stavbu, ktorá bude mať v rovnováhe všetky potrebné zložky moderného stavania. Tými sú pre nás kvalitné návrh stavby v kontexte svetovej architektúry, zodpovedajúce dizajn interiéru a interiérových prvkov, dôraz na úspory energií a technologickú vyspelosť použitých materiálov a postupov.

Filozofia oboch spoločností je ponúkať osobný servis v oblasti návrhu i realizácie moderných drevostavieb. Dokážeme vyjsť v ústrety Vašim potrebám a pre realizáciu Vášho zámeru tak nepotrebujete žiadneho iného partnera.
 

(Foto a vizualizácie prodesi | domesi: KO Mníšek, KO Kunice, KO Olomouc. K zhliadnutiu v portfóliu.)